Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Barvy na obličej

Nejprodávanější

Barvy obličejové na kartě 14x18cm karneval
 
29 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

2930
12930

Značky

Položek k zobrazení: 1
Barvy obličejové na kartě 14x18cm karneval
29 Kč

Víme, jak těžké je sehnat Barvy obličejové na kartě 14x18cm karneval a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky Teddies je...

Kód: DS43533398

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské barvy na obličej teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem obličejové barvy trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat barvu na obličej pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětskéou barvu nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.