BezVa Aloe vera a Levandule 1000 ml

Kód: DS20788152
420 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Ovocný koncentrát s aloe vera a levandulí SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a květů slézu maurského (levandule). Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, jde o ovocný nápojový koncentrát vhodný k výrobě vynikající ovocné limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte nápoj pro chladné zimní dny. BezVa jsou ovocné koncentráty vyrobené bez vaření (proto název BezVa), které v porovnání s konkurencí vynikají nižším obsahem cukru a mnohem vyšším obsahem ovoce. Nyní nabízíme 12 příchutí – od tradičních jako malina až po originální kombinace jako pampeliška a lípa. přírodní aroma a chuť spoustu ovoce originalita místo cukru pravé ovoce nevařené, nepasterizované plné vitamínů zdraví prospěšné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovocný koncentrát s aloe vera a levandulí SE SNÍŽENÝM OBSAHEM CUKRU je lisovaný za studena pro zachování přírodních látek. Má vynikající aroma, plnou chuť a obsahuje kousky aloe vera a květů slézu maurského (levandule).

Ředí se s vodou dle chuti, obvykle v poměru 1:8. Nejedná se o sirup, jde o ovocný nápojový koncentrát vhodný k výrobě vynikající ovocné limonády. Ovocné koncentráty jsou skvělé také pro přípravu výtečného horkého nápoje s kousky ovoce a plnou chutí. Stačí pouze libovolnou dávku koncentrátu zalít horkou vodou a získáte nápoj pro chladné zimní dny.

BezVa jsou ovocné koncentráty vyrobené bez vaření (proto název BezVa), které v porovnání s konkurencí vynikají nižším obsahem cukru a mnohem vyšším obsahem ovoce. Nyní nabízíme 12 příchutí – od tradičních jako malina až po originální kombinace jako pampeliška a lípa.

  • přírodní aroma a chuť
  • spoustu ovoce
  • originalita
  • místo cukru pravé ovoce
  • nevařené, nepasterizované
  • plné vitamínů
  • zdraví prospěšné

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídlo
#Produkt: Kuchyňské doplňky
#Tag: Akce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: