BINO DŘEVO Ramínko ZOO * DŘEVĚNÉ HRAČKY *
Kód: DS39418829Související produkty
Detailní popis produktu
Už dál nepátrejte. Dudlu pro vás vypátral produkt s názvem: BINO DŘEVO Ramínko ZOO * DŘEVĚNÉ HRAČKY * za výhodnou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Hračka - dětká ramínkaZvířátka ze zoologické zahrady na dřevěném ramínku se ráda stanou samozřejmou součástí skříně vašich nejmenších. Ukládání věcí do šatní skříně se tak stane tou pravou zábavou pro vaše děti. Ramínko o délce 35 cm je opatřeno kovovým háčkem.
Vhodná jako doplněk k věšáku.
Na výběr z několika druhů.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. Vámi preferovanou barvu (druh) se pokusíme dodat, nebude-li však skladem, automaticky odesíláme jakoukoliv jinou dostupnou verzi. Pokud tedy trváte na konkrétní variantě, tak nemůžeme její skladovost 100% zaručit. Děkujeme za pochopení.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Naše speciální ministerstvo hraček |
---|---|
#Produkt: | Hračka |
#Tag: | Dárek, Kvalitní, Levné, Značkové |
Človíček: | Baby, Batole, Kojenec, Miminko, Novorozenec, Pro nejmenší |
Materiál: | Dřevo, Kov |
Pohlaví: | Holčička, Chlapeček |
Příležitost: | Narozeniny, Svátek, Vánoce |
Věk: | 0+, 1+, 2+, 3+ |
Země: | Česko |
Značka: | Bino |
EAN: | 4011768260090 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost Bino (celým názvem Bino Europe) založili manželé Brabcovi nejdříve v Německu, kde se usídlili po emigraci z komunistického Československa. Bino od svého založení v roce 1992 přináší kvalitní dřevěné hračky pro Vaše ratolesti a řídí se heslem: „Naše děti jsou to nejcennější, co máme“. Hned od začátku padla jejich volba oboru podnikání na hračky ze dřeva. V roce 2001 investovali do nákupu tradiční německé značky hraček Mertens a celou její výrobu přesunuli ze Studgartu do českých Klatov. Bino Europe přináší na český a světový trh edukativní hračky z přírodních materiálů. Jejich obliba rok od roku stoupá, a tak designéři Bino ve spolupráci s pedagogy a vývojáři hledají další a další výzvy, jak dětem přiblížit svět a podat jim pomocnou ruku při jeho objevování. Dřevěná hračka je tou nejsmysluplnější a nejhezčí pomůckou. Dnes je Bino Europe respektovanou značkou dřevěných hraček po celém světě. Ve více jak čtyřiceti zemích tak děti různých národností poznávají české pohádkové postavičky jako například Krtka, Rákosníčka nebo králíky z klobouku Boba a Bobka, a to právě prostřednictvím dřevěných hraček z produkce Bino Europe. Podpora pohádek byla také hlavní ideou při rozhodování, kterým směrem se ve výrobě dřevěných hraček dát.
Z runového svitku čerpal: David Hons
Víte, že nákupem zboží od značky Bino na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Bino u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.
Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.