Black&Decker

V roce 1843 Frederick Stanley zakládá malou dílnu ve městě New Britain v Connecticutu v USA, kde vyrábí petlice, panty a další železné výrobky. Díky vysoké kvalitě se společnost i jeho výrobky stávají synonymem pro prvotřídní kvalitu. V současnosti patří Stanley Black and Decker s prodejem svých výrobků ve více než 170 zemích světa na 6 kontinentech k vedoucím značkám na trhu ve svých oborech podnikání. Zaměstnává 52 tisíc zaměstnanců ve více než 50 zemích celého světa.

Víte, že nákupem zboží od značky Black&Decker na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Black&Decker u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
Black&Decker BDPC100a - měnič autonapětí na 230V a 100W - oranžový
1 499 Kč

Black&Decker BDPC100a - měnič autonapětí na 230V a 100W - oranžový z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu.cz splňuje orientační parametry: Black&Decker

Kód: DS87702848
Startovací nabíječka Black&Decker do autozásuvky 12V - oranžová
999 Kč

Startovací nabíječka Black&Decker do autozásuvky 12V - oranžová z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu.cz splňuje orientační parametry: Black&Decker

Kód: DS25214667

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem