BONAPARTE Hra Mikádo 41 tyčinek 25cm plast *SPOLEČENSKÉ HRY*

Kód: DS36949311
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.4.2023
Možnosti doručení
Sada barevných plastových tyčinek pro tradiční společenskou hru mikádo. Baleno v krabičce. Princip hry: celý svazek tyčinek se zarovná, sevře jednou z dlaní a pak se náhle z ruky uvolní na stolní desku či jinou podložku. Tyčinky dopadnou na stůl a soupeři pak vytahují z hromádky jednu za druhou. Špatné rozhození je možné 2x zopakovat. Pokud při vytahování dojde k pohnutí kterékoliv jiné tyčinky, ve hře pokračuje soupeř. Po získání tyčinky zvané Mandarin či Mikádo (černá nebo zelená) si jí lze při uvolňování ostatních pomáhat. Hra končí po rozebrání všech tyčinek. Vyhraje ten ze soupeřů, kterému se podaří nasbírat tyčinky s největším bodovým součtem. Rozměry balení (š v h): 5,5 x 30 x 5,5cm Rozměr tyčinky (d): 24,5cm Materiál: plast Počet hráčů: 2-4 Hrací doba: 15min. Obsah balení: 41ks plastových tyčinek Cena je uvedena za 1 balení hry Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada barevných plastových tyčinek pro tradiční společenskou hru mikádo. Baleno v krabičce.

Princip hry: celý svazek tyčinek se zarovná, sevře jednou z dlaní a pak se náhle z ruky uvolní na stolní desku či jinou podložku. Tyčinky dopadnou na stůl a soupeři pak vytahují z hromádky jednu za druhou.
Špatné
rozhození je možné 2x zopakovat. Pokud při vytahování dojde k pohnutí kterékoliv jiné tyčinky, ve hře pokračuje soupeř. Po získání tyčinky zvané Mandarin či Mikádo (černá nebo zelená) si jí lze při
uvolňování
ostatních pomáhat. Hra končí po rozebrání všech tyčinek. Vyhraje ten ze soupeřů, kterému se podaří nasbírat tyčinky s největším bodovým součtem.

Rozměry balení (š v h): 5,5 x 30 x 5,5cm
Rozměr tyčinky (d): 24,5cm
Materiál: plast
Počet hráčů: 2-4
Hrací doba: 15min.
Obsah balení: 41ks plastových tyčinek

Cena je uvedena za 1 balení hry
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Hra mikádo
#Produkt: Hračka
#Tag: Akce
EAN: 8592190850869
Materiál: Plast
Pohlaví: Holčička, Chlapeček
Země: Česko
Značka: Bonaparte

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řeknou společenské hry, tak se každému vybaví karty, šachy, puzzle, domino či pexeso. Všichni je znají s klasickými obrázky zvířat, aut nebo pohádkových postav. Nyní máte však možnost koupit tyto klasické společenské hry od firmy Bonaparte nejenom s postavami z českých pohádek, ale i světových. Společenské hry od Bonaparte používají totiž na svých hračkáh design (s licencí) od světových značek jako je Barbie, Bořek Stavitel, Disney nebo čeští Pat & Mat, Krteček, Ferda Mravenec, Rumcajs. Společenské hry od Bonaparte nejsou nejen hry pro kluky a pro holky, ale dokonce pro celou rodinu. Pojďte si zahrát i vy a zpříjemnit si večery s rodinou a přáteli. Darem vám bude nejenom příjemná společnost, ale i zlepšená paměť a schopnost logicky myslet a taktizovat.

Z runového svitku čerpal: David Hons