Brusle Acra

Pánské a dámské brusle Acra určené pro rekreační bruslení. Splňují základní požadavky na kvalitu. Bota je pevná s dobrým polstrováním uvnitř a mají plastovou špičku proti úderům pukem, nůž je tvrdý, ale umožňuje ostré brušení pro hraní hokeje. Kolečkové brusle Acra jsou navíc s vyměnitelným podvozkem 2v1 představují univerzální řadu bruslí k celoročnímu použití, tedy i na led.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že nákupem Brusle Acra na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Acra Brusle nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.