Buddy Toys

Buddy Toys je mladá vysoce inovativní značka, která si díky kvalitě, odolnosti a bezpečnosti za krátkou dobu vybudovala své místo na evropském trhu. Název značky je odvozen z anglického oslovení „buddy“ čili brácho, kámo, a slova „toys“ hračky. Produkují hračky s důrazem na kvalitu, odolnost a pestrost. Všechny výrobky vyhovují evropským bezpečnostním normám a směrnicím. I za krátkou dobu svého působení si vybudovala pevné místo na evropském trhu.

Z runového svitku čerpal: David Hons

Víte, že nákupem zboží od značky Buddy Toys na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Buddy Toys u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

1 položek celkem
BUDDY TOYS Koloběžka Disney Princess 3 kolečka kloubové řízení
759 Kč

BUDDY TOYS Koloběžka Disney Princess 3 kolečka kloubové řízení může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Sportovní výbava, Značkové, Levné,...

Kód: DS67522403

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem