Carrera

Společnost Carrera byla založena v roce 1920 ve Fürht / Norimberku Josefem Neuhierlem, výrobcem kvalitních cínových hraček. V roce 1963 představila Carrera legendární systém "Carrera Universal", který znamenal pro firmu neuvěřitelný úspěch. Známé, vysoce kvalitní výrobky Carrera dobyly srdce všech fanoušků motoristického sportu a slova "Carrera" a "závodní dráha" se staly nerozdělitelnými — legenda Carrera se zrodila.

Slovo Carrera znamená ve španělštině závod a jedno vám můžeme garantovat a to, že jakmile rozbalíte krabici s logem Carrera, rozproudí se vaše závodní krev na nejvyšší otáčky a je jedno na jakém okruhu a s jakým autem budete zrovna závodit. Tento pocit zažívají tisíce fanoušků již od roku 1963, kdy značka Carrera spatřila svou první závodní dráhu. Během následujících více než čtyřiceti let, se Carrera probojovala až na úplnou špičku v oblasti autodráh, aut a jejich příslušenství. Dnes vyrábí produkty nejvyšší kvality, které jsou určené nejen dětem, ale i dospělým, pro které se staly autodráhy hobby na celý život.

Z runového svitku čerpal: David Hons

Víte, že nákupem zboží od značky Carrera na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Carrera u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

2 položek celkem
CARRERA Autodráha 1.First Auta 3 (Cars) na baterie 240cm 2 autíčka  + Nanopodložka nebo propiska
DÁREK ZDARMA
1 100 Kč

CARRERA Autodráha 1.First Auta 3 (Cars) na baterie 240cm 2 autíčka z kategorie Autodráha můžeme doporučit jako Dárek Originální, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Dítě...

Kód: DS40117726
CARRERA ND Kartáčky k autodráze Carrera GO NÁHRADNÍ DÍL Kód: DS97362829

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem