Cestovní polštářky

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

129130
1129130

Značky

A) Barva

B) Materiál

L) Motiv

Položek k zobrazení: 1
Baby Nellys Cestovní polštářek/podkova Baby Stars, minky - růžová
129 Kč

Ano, právě koukáte na cestovní polštářek/podkova,hvězdičky růžové, minky — růžová od značky Baby Nellys , co jste tak dlouho hledali! Moment, v který jste ani nedoufali....

Kód: DS77531048

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii cestovní polštářky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem polštářku trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat cestovní polštářek za krk a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětský cestovní polštářek do auta nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.