Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up + Omalovánky

Kód: DS34767617
ZdarmaZdarma
Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up  + Omalovánky
2 103 Kč
Skladem (1 ks)
Zastavte pátrání po Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up od známé značky LEKER. Na Dudlu.cz máme vše, co tak dlouho hledáte a můžete si vybrat z desítky tisíc produktů pro děti a kojence. Víte, že nákupem Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zastavte pátrání po Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up od známé značky LEKER. Na Dudlu.cz máme vše, co tak dlouho hledáte a můžete si vybrat z desítky tisíc produktů pro děti a kojence. Víte, že nákupem Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás Dětské auto Miss Coupe - Grow'n Up nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc. S veselým dětským autíčkem Coupe Grow'n Up se každá princezna bude cítit jako skutečný řidič.

Vlastnosti produktu:

Široká, stabílní kola
Klakson
Hračka - zapalování spínač s klíčem
Pevná a odolná konstrukce zajišťuje bezpečnou jízdu
Otevírací dveře řidiče
Přední kola s otočením o 360 stupňů
Místo pro nápoje
Komfortní sedadlo řidiče zajišťuje příjemnou jízdu
Zvláštní místo pro řidičský průkaz
Střecha autíčka je vybavena místem pro uložení drobných předmětů
Pohodlný držák pro rodiče

Věk od 18 měsíců
Rozměry výrobku: 46 x 74,2 x 87 cm
Rozměry balení: 45 x 38 x 75 cm
Hmotnost: 7,4 kg


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 14.9.2019
Dobré dívčí autíčko odstrkovadlo. Kolečka jsou normální a měla by vydržet, žádné ostré hrany, nedokonalé plasty apod. Barva drží, takže ok.