Dětské helmy

1 položek celkem
ACRA Dětská cyklistická helma Mondo vel. S (48-52cm) 2013 Spiderman CSH05
259 Kč

ACRA Dětská cyklistická helma Mondo vel. S (48-52cm) 2013 Spiderman CSH05 z kategorie Zvíře je vhodný jako Dárek, který na Dudlu.cz splňuje orientační parametry: Dítě Spiderman...

Kód: DS42968416

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské helmy teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem helmy trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat dětskou přilbu a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás přilbu nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.