Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Dětské kapesníky

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

1921
11921

Značky

Položek k zobrazení: 2
LINTEO BABY Papírové kapesníky Linteo Kids BOX 80ks, bílé, 2-vrstvé
21 Kč

Ano, právě koukáte na LINTEO BABY Papírové kapesníky Linteo Kids BOX 80ks, bílé, 2-vrstvé od značky Linteo Baby , co jste tak dlouho hledali! Moment, v který jste ani nedoufali....

Kód: DS75139056
LINTEO BABY Papírové kapesníky Linteo Kids mini 10x10ks, bílé, 3-vrstvé
19 Kč

Vítejte na produktu LINTEO BABY Papírové kapesníky Linteo Kids mini 10x10ks, bílé, 3-vrstvé od kvalitní značky Linteo Baby a věříme, že teď už nemusíte hodiny brouzdat po...

Kód: DS11747422

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské kapesníky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem kapesníčků trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat kapesníčky pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud vás žádné dětské kapesníky nezaujaly, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.