Dětské obchody a supermarkety

2 položek celkem
Glorie Supermarket
Glorie Supermarket
Skladem (> 5 ks)
439 Kč

Glorie Supermarket z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu.cz splňuje orientační parametry: Dítě Předškolák 3+

Kód: DS80734598
Supermarket s doplňky  + Házecí letadlo
DÁREK ZDARMA
1 006 Kč

Supermarket s doplňky z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu.cz splňuje orientační parametry: Dítě Předškolák 3+

Kód: DS97103939

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii supermarket a obchod pro děti teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem supermarketu trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat dětský obchod, supermarket a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás supermarket, obchod či krámek pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.