Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Dětské šampony

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské šampony teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem šampónu trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat šampon pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud vás žádný dětský šampon nezaujal, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.