Dětské zubní kartáčky

Nejprodávanější

BabyOno Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová
 
68 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

6869
16869

Značky

Barva

Položek k zobrazení: 1
BabyOno Sada kartáčků na zoubky - tyrkysová
68 Kč

Hledáte sada kartáčků na zoubky — tyrkysová — internet jste prošli křížem krážem a pořád nic? No, nemáte to vůbec snadné. DUDLU.cz je však vaším červeným křížkem na mapě k...

Kód: DS90430615

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské zubní kartáčky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem zubního kartáčku trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat zubní kartáček pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás první zubní kartáček pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.