Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Dětské koberce

Nejprodávanější

Koberec policie s kovovými auty
Skladem (4)
Kód: DS23453484
 
295 Kč
Detail
Elektronická hrací podložka Krtek a zvířátka 42x61cm v krabici
 
380 Kč
Detail
2 položek celkem

Cena

295380
1295380

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 2
Elektronická hrací podložka Krtek a zvířátka 42x61cm v krabici
380 Kč

Najít elektronická hrací podložka krtek a zvířátka 42x61cm v krabici právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal...

Kód: DS49714888
Koberec policie s kovovými auty
295 Kč

Najít koberec policie s kovovými auty právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A víte,...

Kód: DS23453484

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii dětské koberec teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem koberce trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat dětský koberec a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás koberce pro děti nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.