BabyOno Dětský nafukovací válec ZOO

Kód: DS73796899
281 Kč
Skladem (> 5 ks)
Víme, jak těžké je sehnat dětský nafukovací válec zoo baby ono a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky Baby ONO je přesně ono. Nejen, že si tak díky DUDLU. cz ze svého seznamu starostí odškrtnete jednu položku, ale navíc uděláte i dobrý skutek. Koupí — dětský nafukovací válec zoo baby ono od výrobce Baby ONO totiž přispíváte na organizaci Radost dětem, které každoročně věnujeme 20 % z veškerého zisku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Najít dětský nafukovací válec zoo baby ono a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky Baby ONO je přesně ono. Nejen, že si tak díky DUDLU. cz ze svého seznamu starostí odškrtnete jednu položku, ale navíc uděláte i dobrý skutek. Koupí — dětský nafukovací válec zoo baby ono od výrobce Baby ONO totiž přispíváte na organizaci Radost dětem, které každoročně věnujeme 20 % z veškerého zisku.
Nafukovací válec pro děti Baby Ono od 9-ti měsíců.

Nafukovací válec pomáhá rozvíjet pohybové dovednosti dětí během lezení a během prvních krůčků, které jsou tak důležité pro posílení svalstva a vytváření koordinace v pohybu a zároveň dítě pozoruje souvislosti mezi svým pohybem a pohybem míčků ve válci a jejich zvuku .

Rozměr: 44 x 22cm.

1. Jakost

Doplňkové parametry

Kategorie: Nafukovací válce
A) Barva: Další barvičky
C) Vlastnosti: Zvukové, Nafukovací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: