DF models

Představujeme vám zcela novou kolekci aut pro rok 2020 na prověřených špičkových podvozcích od německé značky DF Models s novými karosériemi, jejichž moderní design vytvořila známá návrhářka z Berlína, pracující pro úspěšnou značku oblečení Adidas. Modely bezproblému dosahují rychlosti přes 40 km/h, a jsou určený pro zábavu, ale i pro vstup do světa RC závodů. Na výrobu jsou použity kvalitní materiály plněné skelným vláknem. Modely má plně seřiditelný podvozek, nastavitelný prokluz spojky, velké olejové tlumiče, kovové diferenciály, kompletně osazen ložisky, ocelové poloosy s CV klouby zamezující vypadávání.

Z runového svitku čerpal: David Hons

Víte, že nákupem zboží od značky DF models na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce DF models u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

3 položek celkem
Desert Truggy 4.1 1:10  + Házecí letadlo
DÁREK ZDARMA
ZdarmaZdarma
3 990 Kč

Desert Truggy 4.1 1:10 z kategorie je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry: Německo DF models

Kód: DS34240803
DF-4J Crawler XXL  + Házecí letadlo
DÁREK ZDARMA
ZdarmaZdarma
5 990 Kč

DF-4J Crawler XXL z kategorie Auto Crawler je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry: Do auta Německo DF models

Kód: DS29517608
Hot Fire Buggy 5, 1:10 XL Brushless RTR Waterproof  + Házecí letadlo
ZdarmaZdarma
7 690 Kč

Hot Fire Buggy 5, 1:10 XL Brushless RTR Waterproof z kategorie Auto Buggy je vhodný jako Dárek, který na Dudlu splňuje orientační parametry: DF models

Kód: DS21828488

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem