Dřevěná hra Viga Stavění věží - multicolor

Kód: DS14853486
673 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Hra spočívá v uspořádání staveb podle návrhů na herních kartách nebo podle vlastní fantazie. Karty mají tři úrovně obtížnosti. Při hře děti objevují tvary, barevné kombinace a velikosti. Zároveň rozvíjejí praktické dovednosti, představivost, kreativitu a logické myšlení a také přesnost ruky a koordinaci oko-ruka. Sada obsahuje: - 46 kostek různých tvarů a barev - 6 oboustranných karet s návrhy na stavby - Dřevěnou krabičku na uskladnění Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v tlumených barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM). Tato hračka je vhodná pro děti starší 36 měsíců. Rozměry balení: Délka 248 mm x výška 45 mm x šířka 248 mm. Hmotnost 0,98 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra spočívá v uspořádání staveb podle návrhů na herních kartách nebo podle vlastní fantazie. Karty mají tři úrovně obtížnosti. Při hře děti objevují tvary, barevné kombinace a velikosti. Zároveň rozvíjejí praktické dovednosti, představivost, kreativitu a logické myšlení a také přesnost ruky a koordinaci oko-ruka.

Sada obsahuje:
- 46 kostek různých tvarů a barev
- 6 oboustranných karet s návrhy na stavby
- Dřevěnou krabičku na uskladnění

Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v tlumených barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Tato hračka je vhodná pro děti starší 36 měsíců.

Rozměry balení:
Délka 248 mm x výška 45 mm x šířka 248 mm.
Hmotnost 0,98 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro děti
#Tag: Akce
Materiál: Dřevo
Země: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čínský výrobce hraček VIGA se nachází v Ningbo a zaměřuje se na výrobu a distribuci dřevěných hraček vysoké kvality. VIGA se snaží být jedním z předních výrobců a poskytovatelů dřevěných hraček ve světě a v současnosti dováží své hračky do více jak 60 zemí na celém světě. Být odlišný a spolehlivý je hlavní myšlenkou a cílem této dnes již velké čínské výrobny. Viga má i vlastní laboratoř pro testování bezpečnosti hraček podle norem EN71 a ASTM. Garantuje tak svým evropským zákazníkům, že všechny hračky VIGA splňují bezpečnostní normy EN71, ASTM a GB6675 nebo vyšší.

 

Pro Dudlu sepsal: David Hons