Dřevěná hra Zeď Viga - multicolor

Kód: DS33367665
403 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Hra Zeď pro 2 osoby, při které se pomocí speciálních "lopatek" vysouvají cihly ze zdi, dokud nespadne dříve umístěný dřevěný žalud. Sada obsahuje : - základnu stěny - 40 kostek - 1 žalud - 2 tyčinky pro posunování kostek Výrobek je vhodný pro děti starší 3 let. Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v živých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, kterými naše hračky natíráme, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM). Rozměry: Délka: 248 mm x výška: 173 mm x šířka: 78 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Zeď pro 2 osoby, při které se pomocí speciálních "lopatek" vysouvají cihly ze zdi, dokud nespadne dříve umístěný dřevěný žalud.

Sada obsahuje :
- základnu stěny
- 40 kostek
- 1 žalud
- 2 tyčinky pro posunování kostek

Výrobek je vhodný pro děti starší 3 let.

Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v živých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, kterými naše hračky natíráme, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Rozměry:
Délka: 248 mm x výška: 173 mm x šířka: 78 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vkládačky
#Tag: Akce
Materiál: Dřevo
Země: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čínský výrobce hraček VIGA se nachází v Ningbo a zaměřuje se na výrobu a distribuci dřevěných hraček vysoké kvality. VIGA se snaží být jedním z předních výrobců a poskytovatelů dřevěných hraček ve světě a v současnosti dováží své hračky do více jak 60 zemí na celém světě. Být odlišný a spolehlivý je hlavní myšlenkou a cílem této dnes již velké čínské výrobny. Viga má i vlastní laboratoř pro testování bezpečnosti hraček podle norem EN71 a ASTM. Garantuje tak svým evropským zákazníkům, že všechny hračky VIGA splňují bezpečnostní normy EN71, ASTM a GB6675 nebo vyšší.

 

Pro Dudlu sepsal: David Hons