Dřevěná navlékací sada Viga - multicolor

Kód: DS61412956
680 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Barevná sada provlékacích bloků od společnosti VIGA, která upoutá dětský pohled, který budou sledovat i ruce malého objevitele. Bloky jsou velmi bezpečné, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, což zajišťuje bezpečnou hru pro děti. Vzdělávací hračky ze dřeva pozitivně ovlivňují vývoj batolete - rozvíjejí jeho manuální dovednosti. Sada obsahuje: - Sada obsahuje: 30 dřevěných bloků - jsou na nich natištěny mimo jiné čísla, tečky, geometrické obrazce, což umožňuje vytvářet mnoho volných příběhů a her. - batole může bloky navlékat pomocí 4 provázků, - vše je zabaleno v krabici se zipem Hračka podporuje: - rozvoj představivosti a asociačních schopností, - manuální dovednosti, - vizuální paměť, - učení sociálního chování prostřednictvím společné hry. TECHNICKÉ ÚDAJE: Rozměry 250 x 200 x 50 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barevná sada provlékacích bloků od společnosti VIGA, která upoutá dětský pohled, který budou sledovat i ruce malého objevitele.
Bloky jsou velmi bezpečné, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, což zajišťuje bezpečnou hru pro děti. Vzdělávací hračky ze dřeva pozitivně ovlivňují vývoj batolete - rozvíjejí jeho manuální dovednosti.

Sada obsahuje:
- Sada obsahuje: 30 dřevěných bloků - jsou na nich natištěny mimo jiné čísla, tečky, geometrické obrazce, což umožňuje vytvářet mnoho volných příběhů a her.

- batole může bloky navlékat pomocí 4 provázků,
- vše je zabaleno v krabici se zipem

Hračka podporuje:
- rozvoj představivosti a asociačních schopností,
- manuální dovednosti,
- vizuální paměť,
- učení sociálního chování prostřednictvím společné hry.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Rozměry 250 x 200 x 50 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Navlékací korálky
#Tag: Akce
Materiál: Dřevo
Země: Čína
Značka: Viga

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čínský výrobce hraček VIGA se nachází v Ningbo a zaměřuje se na výrobu a distribuci dřevěných hraček vysoké kvality. VIGA se snaží být jedním z předních výrobců a poskytovatelů dřevěných hraček ve světě a v současnosti dováží své hračky do více jak 60 zemí na celém světě. Být odlišný a spolehlivý je hlavní myšlenkou a cílem této dnes již velké čínské výrobny. Viga má i vlastní laboratoř pro testování bezpečnosti hraček podle norem EN71 a ASTM. Garantuje tak svým evropským zákazníkům, že všechny hračky VIGA splňují bezpečnostní normy EN71, ASTM a GB6675 nebo vyšší.

 

Pro Dudlu sepsal: David Hons