Dřevěný kočárek pro panenky Viga - růžová

Kód: DS28531775
1 135 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Klasický dřevěný kočárek pro panenky, pečlivě vyrobený - s důrazem na každý prvek. Je vyroben z nejkvalitnějšího bukového dřeva, je velmi stabilní a ideální jako chodítko pro roční holčičku. Malá princezna si možná ještě nehraje s panenkami, ale učí se chodit. Chodítko je vhodně tvarované, jeho konstrukce dokonale stabilizuje první krůčky. Zatímco se učí chodit, Naše princezna bude moci v kočárku nosit své hračky, plyšáky a další panenky. Od 18 měsíců věku již holčičky chodí s jistotou, začínají si hrát se svými panenkami a hrají si na maminku. Určené pro děti od 18 měsíců. Rozměry: 480 x 430 x 300 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický dřevěný kočárek pro panenky, pečlivě vyrobený - s důrazem na každý prvek. Je vyroben z nejkvalitnějšího bukového dřeva, je velmi stabilní a ideální jako chodítko pro roční holčičku.

Malá princezna si možná ještě nehraje s panenkami, ale učí se chodit. Chodítko je vhodně tvarované, jeho konstrukce dokonale stabilizuje první krůčky. Zatímco se učí chodit, Naše princezna bude moci v kočárku nosit své hračky, plyšáky a další panenky.

Od 18 měsíců věku již holčičky chodí s jistotou, začínají si hrát se svými panenkami a hrají si na maminku.

Určené pro děti od 18 měsíců.

Rozměry: 480 x 430 x 300 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky
#Tag: Dárek zdarma
Barva: Růžová
Materiál: Dřevo
Země: Čína
Značka: Viga

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Čínský výrobce hraček VIGA se nachází v Ningbo a zaměřuje se na výrobu a distribuci dřevěných hraček vysoké kvality. VIGA se snaží být jedním z předních výrobců a poskytovatelů dřevěných hraček ve světě a v současnosti dováží své hračky do více jak 60 zemí na celém světě. Být odlišný a spolehlivý je hlavní myšlenkou a cílem této dnes již velké čínské výrobny. Viga má i vlastní laboratoř pro testování bezpečnosti hraček podle norem EN71 a ASTM. Garantuje tak svým evropským zákazníkům, že všechny hračky VIGA splňují bezpečnostní normy EN71, ASTM a GB6675 nebo vyšší.

 

Pro Dudlu sepsal: David Hons