DŘEVO Houpačka dětská závěsná 40x30cm s ohrádkou natur přírodní

Kód: DS92517010
529 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.10.2021
Klasická nestárnoucí dřevěná houpačka, připravena k zavěšení všude tam, kde jsou malé děti. Pro větší bezpečnost je vybavena ohrádkou. Dřevěný přírodní design se hodí kamkoliv a pokud budete chtít houpačku schovat, není to díky její skladnosti žádný problém. Tato houpačka poslouží nejen k zábavě, ale také ke trénování koordinace pohybů. Houpačka v přírodním provedení je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost. Navíc je díky ohrádce bezpečná a stabilní. Můžete ji pověsit venku i uvnitř v pokoji. Houpačky zajisté patří mezi nejoblíbenější hračky všech dětí. S trochou nadsázky lze také říci, že houpačka učí děti základům fyziky - dítě zjišťuje, jak vlastní silou rozpohybovat věci, navíc zažije spoustu legrace při houpání. Rozměry dětské hračky (š v): 40 x 30cm Délka lana: 1,7m Délka zavěšení: až 165cm Max. nosnost: 80kg Materiál: dřevo, plast Obsah balení: houpačka s lany, kroužky na zavěšení Barevnost lana se může lišit Kvalitní český výrobek Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasická nestárnoucí dřevěná houpačka, připravena k zavěšení všude tam, kde jsou malé děti. Pro větší bezpečnost je vybavena ohrádkou. Dřevěný přírodní design se hodí kamkoliv a pokud budete chtít houpačku schovat, není to díky její skladnosti žádný problém. Tato houpačka poslouží nejen k zábavě, ale také ke trénování koordinace pohybů. Houpačka v přírodním provedení je jedno z nejlepších řešení, jak udělat vašim dětem radost. Navíc je díky ohrádce bezpečná a stabilní. Můžete ji pověsit venku i uvnitř v pokoji.

Houpačky zajisté patří mezi nejoblíbenější hračky všech dětí. S trochou nadsázky lze také říci, že houpačka učí děti základům fyziky - dítě zjišťuje, jak vlastní silou rozpohybovat věci, navíc zažije spoustu legrace při houpání.

Rozměry dětské hračky (š v): 40 x 30cm
Délka lana: 1,7m
Délka zavěšení: až 165cm
Max. nosnost: 80kg
Materiál: dřevo, plast
Obsah balení: houpačka s lany, kroužky na zavěšení

Barevnost lana se může lišit
Kvalitní český výrobek

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské houpačky
#Tag: Dárek, Kvalitní, Levné
Příležitost: Black Friday

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: