Dunlop

Dunlop Manufacturing, Inc. je tradičním výrobcem hudebních doplňků, který je místěný v Benicia přesněji v Kalifornii ve Spojených státech. Společnost byla založena v roce 1965 člověkem jménem Jim Dunlop. Společnost rostla z malé domácí operace až k velkému výrobci hudebního zařízení.

Víte, že nákupem zboží od značky Dunlop na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Dunlop u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

1 položek celkem
Bezdrátový reproduktor Dunlop 2x5W - šedý
999 Kč

Bezdrátový reproduktor Dunlop 2x5W - šedý může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Značkové, Levné, Kvalitní,Black Friday, Dunlop,

Kód: DS45985873

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem