Fatra

Je tu někdo z nás, kdo by si nepamatoval červeného buvola nebo modrého slona, neboli ve zkratce hračky značky Fatra? Nafukovací hračky Libuše Niklové se zapsaly do nejednoho dětského srdce a zařadily se k ikonám českého designu. Od roku 2010 se u příležitosti výstavy "200 dm3 dechu" začaly v Napajedlech znovu vyrábět, opět ručně a opět tradiční technologií. Tentokrát z fólie a s certifikátem o zdravotní nezávadnosti.

Víte, že nákupem zboží od značky Fatra na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si nic od výrobce Fatra u nás nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.

1 položek celkem
FATRA Koník nafukovací hračka 76 x 75 cm
325 Kč

FATRA Koník nafukovací hračka 76 x 75 cm může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Nafukovačka, Dárek, Originální, Batole, Dítě, Miminko, Farma,...

Kód: DS79551987

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem