Granna Tvarohrátky

Kód: DS38956715
299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.6.2023
Možnosti doručení
Jeden z hráčů vytáhne ze speciální krabičky kartu s obrázkem. Na obrázcích jsou postavy, zvířata, stavby a další věci. Všechny obrázky se skládají ze základních geometrických tvarů různé velikosti a barev. Jakmile je karta s obrázkem vytažena z krabičky, nesmíte ztratit ani sekundu! Hra obsahuje tři různé varianty odstupňované podle věku a pomůže zlepšit soustředění i rychlost reakcí celé rodiny. Obsah balení: 54 karet s obrázky 15 karet volby speciální krabička na karty návod Recenzi na karetní hru Tvarohrátky z herního portálu naleznete ZDE! Recenzi na karetní hru Tvarohrátky z blogu naleznete ZDE! Recenzi na karetní hru Tvarohrátky z herního portálu naleznete ZDE!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeden z hráčů vytáhne ze speciální krabičky kartu s obrázkem. Na obrázcích jsou postavy, zvířata, stavby a další věci. Všechny obrázky se skládají ze základních geometrických tvarů různé velikosti a barev. Jakmile je karta s obrázkem vytažena z krabičky, nesmíte ztratit ani sekundu! Hra obsahuje tři různé varianty odstupňované podle věku a pomůže zlepšit soustředění i rychlost reakcí celé rodiny. Obsah balení: 54 karet s obrázky 15 karet volby speciální krabička na karty návod Recenzi na karetní hru Tvarohrátky z herního portálu www.deskovehry.com naleznete ZDE! Recenzi na karetní hru Tvarohrátky z blogu www.blogzrzky.cz naleznete ZDE! Recenzi na karetní hru Tvarohrátky z herního portálu www.deskolog.webnode.cz naleznete ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro děti
#Tag: Akce
Země: Polsko
věk: 1+
počet hráčů: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polská firma Granna přináší vzdělávací a společenské hry rozvíjející děti již od 2 let. je velice známo, že je pro malé děti vhodné hrát hry, protože podporují samostatné rozhodování, koncentraci, zlepšují komunikační dovednosti a rozšiřují slovní zásobu. V prodeji jsou také hry s barvami zaměřenými na zrak, či se zvuky orientovaná na sluch či hra s vůněmi zaměřená na čich.

Pod názvem Mé první hry najdou zákazníci sérii her určenou dětem již od dvou let, kterou si rodiče těch nejmenších rychle oblíbili. Řada Klub předškoláka, určená dětem předškolního věku, obsahuje šest her, se kterými se děti často seznamují ve školce. V nabídce jsou rovněž kvízové hry pro školáky či hry zaměřené na přirozené využití matematiky, jako je např. Superfarmář, podporovaný MŠMT. Hraní her rozvíjí také emoční inteligenci a sociální dovednosti. Asociace klinických logopedů ČR doporučuje didaktické hry Granna, jelikož se jim osvědčily v praxi.

Pro Dudlu sepsal: David Hons