Hračky na klíček

Nejprodávanější

Červík na klíček plast 12cm asst mix barev 12ks v boxu
 
50 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

5051
15051

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 1
Červík na klíček plast 12cm asst mix barev 12ks v boxu
50 Kč

Najít červík na klíček plast 12cm asst mix barev 12ks v boxu právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal...

Kód: DS92948092

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii hračky na klíček teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem hračky na klíček do dětského pokoje trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat hračku na klíček pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětské hračky na klíček nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.