KARNEVAL Klobouk čarodějnický fialový dospělý *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*

Kód: DS25808762
119 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.8.2021
KARNEVAL Klobouk čarodějnický fialový dospělý *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK* může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Oblečení, Oděv, Kvalitní, Levné, Značkové, Fialová, Dospělák, Klobouk, Čaroděj, Čarodějka, Kouzelník, Halloween, Karneval, Oslava, Pálení čarodejnic, Párty, Lamps,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmm, co to tu je? Dudlu našel produkt s názvem: KARNEVAL Klobouk čarodějnický fialový dospělý *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK* za sympatickou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Karnevalový černý klobouk zdobený fialovými magickými pavučinami a flitry.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a pořiďte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne, bude se vám zajisté hodit.

Rozměry výrobku (š v h): 40 x 39 x 40cm

Cena je uvedena za 1 kus výrobku
Výrobek je určen pro dospělé

Doplňkové parametry

Kategorie: Karnevalové klobouky
#Produkt: Oblečení, Oděv
#Tag: Kvalitní, Levné, Značkové
Barva: Fialová
Človíček: Dospělák
Oblečení: Klobouk
Povolání: Čaroděj, Čarodějka, Kouzelník
Příležitost: Halloween, Karneval, Oslava, Pálení čarodejnic, Párty
Značka: Lamps

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: