KARNEVAL Klobouk kapitán pirát dospělý KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

Kód: DS75397952
139 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2021
KARNEVAL Klobouk kapitán pirát dospělý KARNEVALOVÝ DOPLNĚK může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Kvalitní, Levné, Dospělák, Chlapeček, Pirát, Black Friday, Mezinárodní den pirátů,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už dál nepátrejte. Dudlu pro vás našel zboží s názvem: KARNEVAL Klobouk kapitán pirát dospělý KARNEVALOVÝ DOPLNĚK za fajne cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Parádní karnevalový klobouk ve stylu kapitána piráta je určen pro dospělé. Černý sametový klobouk je přizdoben potiskem pirátské lebky, červenou stuhou a zlatým lemováním. S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu "opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, "dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude vám zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 50 x 19 x 12cm

Tento karnevalový doplněk je určen pro dospělé. Není vhodný pro děti.

Cena ja uvedena za 1 kus výrobku

Doplňkové parametry

Kategorie: Karnevalové klobouky
#Tag: Kvalitní, Levné
Človíček: Dospělák
Pohlaví: Chlapeček
Povolání: Pirát
Příležitost: Black Friday, Mezinárodní den pirátů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: