KARNEVAL Paruka klaun barevná duhová pro dospělé KARNEVALOVÝ DOPLNĚK

Kód: DS64224199
167 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2021
KARNEVAL Paruka klaun barevná duhová pro dospělé KARNEVALOVÝ DOPLNĚK může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Hračka, Kvalitní, Levné, Značkové, Dospělák, Klaun, Black Friday, Den dětí, Halloween, Narozeniny, Oslava, Párty, Svátek, Vánoce, Lamps,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už dál nepátrejte. Dudlu pro vás objevil zboží s názvem: KARNEVAL Paruka klaun barevná duhová pro dospělé KARNEVALOVÝ DOPLNĚK za výhodnou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Barevná karnevalová paruka ve stylu klauna je určena pro dospělé. S touto senzační parukou si užijete spoustu zábavy. Staňte se hvězdou karnevalového večírku!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte si karnevalový doplněk již dříve, než karnevalové období začne - bude vám zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 32 x 37 x 3cm

Cena je uvedena za 1 kus výrobku
Výrobek je vhodný pro osoby starší 15ti let

Doplňkové parametry

Kategorie: Karnevalové paruky
#Produkt: Hračka
#Tag: Kvalitní, Levné, Značkové
Človíček: Dospělák
Povolání: Klaun
Příležitost: Black Friday, Den dětí, Halloween, Narozeniny, Oslava, Párty, Svátek, Vánoce
Značka: Lamps

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: