KARNEVAL Set čepice a nos klauna *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK*

Kód: DS75475183
99 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.6.2021
KARNEVAL Set čepice a nos klauna *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK* může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Oblečení, Oděv, Kvalitní, Levné, Značkové, Pěna, Textil, Čepice, Klaun, Black Friday, Den dětí, Halloween, Narozeniny, Oslava, Párty, Svátek, Vánoce, Lamps,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už nemusíte hledat. Dudlu pro vás našel produkt s názvem: KARNEVAL Set čepice a nos klauna *KARNEVALOVÝ DOPLNĚK* za přátelskou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Barevná karnevalová čepice s rolničkami, součástí je žertovný pěnový nos. Nezbytné doplňky pro každého klauna na party či karneval. Baleno v sáčku.

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6.
ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova
smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.
Připravte se na karneval a pořiďte karnevalový doplněk dětem již dříve, než karnevalové období začne - bude se jim zjisté hodit.

Rozměry balení (š v h): 12 x 30 x 7cm
Materiál: textil, kov
Obsah balení: čepička, nos

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Karnevalové čepice
#Produkt: Oblečení, Oděv
#Tag: Kvalitní, Levné, Značkové
Materiál: Pěna, Textil
Oblečení: Čepice
Povolání: Klaun
Příležitost: Black Friday, Den dětí, Halloween, Narozeniny, Oslava, Párty, Svátek, Vánoce
Značka: Lamps

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: