Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Koše na prádlo

Nejprodávanější

Mamo Tato Praktický koš na prádlo SLON - fialový
 
1 014 Kč
Detail
Mamo Tato Praktický koš na prádlo - Kostička růžová
 
891 Kč
Detail
2 položek celkem

Cena

8911014
18911014

Značky

A) Barva

L) Motiv

Položek k zobrazení: 2
Mamo Tato Praktický koš na prádlo SLON - fialový
1 014 Kč

Nakupování může být radost, ale i starost. My vám jdeme naproti a máme tu Mamo Tato Praktický koš na prádlo SLON - fialový od oblíbeného výrobce Mamo Tato. Konec srovnávání...

Kód: DS31229800
Mamo Tato Praktický koš na prádlo - Kostička růžová
891 Kč

Hledáte praktický koš na prádlo — kostička růžová — internet jste prošli křížem krážem a pořád nic? No, nemáte to vůbec snadné. DUDLU.cz je však vaším červeným křížkem na mapě k...

Kód: DS18589970

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii koše na prádlo teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem koše na prádlo trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat koš na prádlo a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás koš na oblečení nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.