KRTEK Dečka hudební Krteček a zvířátka interaktivní koberec dotykový Zvuk

Kód: DS99489838
371 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.10.2021
Dětský dotykový interaktivní koberec na baterie s poutavými obrázky Krtečka a jeho přátel. Hračka se zvukem a melodiemi. Poznávejte zvířátka a jejich charakteristické zvuky. Jednoduché ovládání efektů pouhým dotykem - aktivace zvuku stiskem obrázku zvířátka. Stiskem kamenů se rozezní veselé melodie. Poutavé obrázky * Zvířecí zvuky * Veselé melodie * Dotykové ovládání Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry balení (š v h): 41 x 26 x 4cm Rozměry dětské hračky (š v): 42 x 61cm Baterie: 3xAA 1,5V Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský dotykový interaktivní koberec na baterie s poutavými obrázky Krtečka a jeho přátel. Hračka se zvukem a melodiemi.

Poznávejte zvířátka a jejich charakteristické zvuky. Jednoduché ovládání efektů pouhým dotykem - aktivace zvuku stiskem obrázku zvířátka. Stiskem kamenů se rozezní veselé melodie.

Poutavé obrázky * Zvířecí zvuky * Veselé melodie * Dotykové ovládání

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry balení (š v h): 41 x 26 x 4cm
Rozměry dětské hračky (š v): 42 x 61cm
Baterie: 3xAA 1,5V

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: