Acra skládací plážové lehátko

1 položek celkem
ACRA Matrace DOUBLE 191 x 140 x 13 cm NAFUKOVACÍ
399 Kč

ACRA Matrace DOUBLE 191 x 140 x 13 cm NAFUKOVACÍ z kategorie Lehátko Matrace můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Nafukovací EU Acra

Kód: DS25612820

Acra skládací plážové lehátko má výplň měkčí polyetylenová vložkou, která nenasakuje a v případě čtyřdílného lehátka se složí do tvaru tašky s oušky pro snadné nošení.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že nákupem Acra skládací plážové lehátko  na Dudlu.cz podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás Acra skládací plážové lehátko  nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.