Mini Games

4 položek celkem
Stolní hra Mini Games Červená karkulka - modrá
85 Kč

Stolní hra Mini Games Červená karkulka - modrá z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS41703543
Stolní hra Mini Games Pinokio - červená
85 Kč

Stolní hra Mini Games Pinokio - červená z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS18140782
Stolní hra Mini Games Popelka - fialová
85 Kč

Stolní hra Mini Games Popelka - fialová z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry:

Kód: DS70882479
Stolní hra Mini Games Sněhurka - růžová
85 Kč

Stolní hra Mini Games Sněhurka - růžová z kategorie můžeme doporučit jako Dárek, který na Dudlu splňuje vybrané parametry: Holčička

Kód: DS99074561

Mini Games

Dětské stolní hry Mini Games vás vtáhnou do pohádkových příběhů Červené karkulky, Jeníčka a Mařenky, Mořské víly, Pinokia, Popelky a nebo Sněhurky. Každá hry je určená pro 2 - 4 hráče od 3 let a obsahuje hrací plán, kostku a figurky.

Ze studnice vědění čerpal: Tomáš Zahálka

Víte, že když zakoupíte Mini Games na Dudlu.cz, tak tím podporujete Nadační fond Radost dětem, kam každoročně darujeme 20 % z celkového zisku? Padne-li vám do oka nějaká hračka nebo dětské zboží, můžete jedním nákupem udělat hned dvojitou radost. A pokud jste si u nás stolní hry Mini Games nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám nemocné děti pomůžete podpořit přímo přes transparentní účet nadačního fondu, který podporuje i hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová. Každá korunka se počítá a i malý krok pro vás, může být velkým krokem pro někoho jiného.

Už máte vybráno a chcete ušetřit? Využijte dopravu zdarma od 2 000 Kč, získejte dárek k nákupu od 1 000 Kč a nebo si přečtěte pár našich dalších tipů jak ušetřit peníze.