Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové

Kód: DS19090535
1 539 Kč
Skladem (1 ks)
Najít Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A víte, co je na tom všem nejkrásnější? My vám společně se značkou EURO BABY vymazali jednu vrásku na čele, zatímco vy jste udělali jeden dobrý skutek. Víte, že nákupem Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Najít Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A víte, co je na tom všem nejkrásnější? My vám společně se značkou EURO BABY vymazali jednu vrásku na čele, zatímco vy jste udělali jeden dobrý skutek. Víte, že nákupem Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás Multifunkční chodítko, odrážedlo Euro Baby 4 v 1 - oranžové nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc. Multifunkční chodítko.

Jednoduchý skládací systém s dvojitým zabezpečením.
Multifunkční panel poháněný bateriemi, příjemné zvukové efekty.

Charakteristika:
- funkce chodítka (3 m-9 m),
- funkce odrážedla (9 m - 36 m),
- funkce hračky (6 m - 18 m),
- nastavitelná výška sedadla,
- hrací pultík,
- hračky.

Chodítko lze polohovat dle výšky dítěte - 2 polohy - cca 20 cm. 25 cm.

Rozměry: 55 cm x 71 cm x 44 cm.

Hmotnost: cca 3,8 kg.

1.jakost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 30.10.2019
Výborná hračka, vřele doporučuji i pro děti které ještě nechodí a jen sedí je tu spousta věcí které zaujmou a zabaví.