Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Návleky na kola kočárku

Nejprodávanější

NESTOR Ochranné návleky na kola 4ks v bal.
Skladem (> 5)
Kód: DS33578045
 
188 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

188189
1188189

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 1
NESTOR Ochranné návleky na kola 4ks v bal.
188 Kč

Víme, jak těžké je sehnat ochranné návleky na kola 4ks v bal. a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky NESTOR je přesně...

Kód: DS33578045

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii návleky na kola kočárku teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem návleků na kola trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat návlek na kola kočárku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás návleky na kola kočárku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.

obaly-potahy-navleky-na-kola-od-kocarku-dudlu