Nerf SuperSoaker Fortnite SMG

Kód: DS19907750
602 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
15.12.2023
Možnosti doručení
Užijte si s novou pistolí Super Soaker Fortnite SG. Napumpujte vodu a mokrá zábava je tady! Věk 8+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Copak to tu máme? Dudlu našel produkt s názvem: Nerf SuperSoaker Fortnite SMG TV .6.-30.8.2020 za dobrou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku. Nákupem jakékoliv hračky a dětského zboží tak vykouzlíte nejeden dětský úsměv. Užijte si s novou pistolí Super Soaker Fortnite SG. Napumpujte vodu a mokrá zábava je tady! Věk 8+

Doplňkové parametry

Kategorie: Kostým Policisty
#Produkt: Hračka, Karnevalový doplněk
#Tag: Kvalitní, Levné, Super, Značkové, Znáte z TV
Aktivita: Bojovka
Človíček: Dítě, Předškolák, Školák
Filmy: Fortnite
Hračka: Nerfka
Kolekce: 2020
Pohlaví: Chlapeček
Postava: Policista
Příležitost: Black Friday, Den dětí, Narozeniny, Svátek, Vánoce
Věk: 5+, 6+, 7+, 8+, 9+, 10+, 11+, 12+, 13+
Země: USA
Značka: Hasbro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším vydavatelem a výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla vytvořena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech. V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček a to malých barevných poníků, a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole Nerf. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry na světě, kterou je Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble. 

Na český trh vstoupila tato americká firma s masivní reklamní podporou. Během velmi krátké doby se staly její výrobky srdeční záležitostí dětí i dospělých. Z nejoblíbenějších hraček Hasbro jmenujme barevné poníky „My Little Ponny“, zvířátka „Littlest Pet Shop“, modelovací sady „Play Doh“. Do portfolia Hasbro patří také licenční motivy Transformers, Spider Man, Star Wars nebo Iron Man.

Pro Dudlu sepsal: David Hons