Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Notesy, zápisníky, bločky, památníky

Nejprodávanější

Rappa Notes A7 The Sweet Pets, 30 listů
Skladem (> 5)
Kód: DS83257636
 
14 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

1415
11415

Značky

Položek k zobrazení: 1
Rappa Notes A7 The Sweet Pets, 30 listů
14 Kč

Najít Notes A7 The Sweet Pets, 30 listů právě zmizelo z vašeho seznamu věcí, nad kterými si musíte lámat hlavu. Od toho tu je DUDLU.cz, aby pomáhal ustaraným dospělákům. A víte,...

Kód: DS83257636

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii notesy, zápisníky, bločky a památníky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem notesu trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat zápisníček a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás bloček nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.