Potahy na madlo kočárku

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

889949
1889949

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 4
Komplet do kočárku - podložka, polštářek, potah na popruhy a barieru č. 9, D19
949 Kč

Ano, právě koukáte na komfortní sada komplet do kočárku — podložka, polštářek, potah na popruhy a barieru č. 9 od značky Baby Nellys , co jste tak dlouho hledali! Moment, v...

Kód: DS77728218
Oboustranny 5-ti dílný komplet Baby Nellys do kočárku Velvet, Mráček
914 Kč
Kód: DS59846801
Oboustranný 5-ti dílný komplet do kočárku Velvet, Baby Nellys - Medvídek Koala, modrý Kód: DS44957475
Oboustranný 5-ti dílný komplet do kočárku Velvet, Baby Nellys - Medvídek Koala, šedý Kód: DS59842457

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii potahy na madlo kočárku teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem potahu trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat potah na rukojeť kočárku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás potah na madlo kočárku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.