Povlečení do kočárku

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

349350
1349350

Značky

A) Barva

B) Materiál

L) Motiv

Položek k zobrazení: 1
Baby Nellys 4-dílná sada do kočárku - louka pomerančová s kostičkou
349 Kč

Hledáte 4—dílná sada do kočárku — louka pomerančová s kostičkou — internet jste prošli křížem krážem a pořád nic? No, nemáte to vůbec snadné. DUDLU.cz je však vaším červeným...

Kód: DS23712565

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii povlečení do kočárku teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem povlečení trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat povlečení do kočárku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás povlečení do kočárku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.

povleceni-na-perinku-polstarek-do-kocarku-dudlu