Prdící pytlík velký s obličejem dětská žertovinka 2 druhy v sáčku

Kód: DS77318652
149 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
11.4.2023
Možnosti doručení

Tímto velkým prdícím pytlíkem s obličejem nezkazíte žádnou legraci. Je určen pro ty, kteří chtějí někoho napálit a přivodit tak zábavnou atmosféru. Prdící pytlík položíte na židli pod podušku či kamkoliv jinam a bude čekat, až se dotyčný usadí. Je v úzkém provedení, a proto působí velmi nenápadně. Pytlík vydává mačkáním a stláčením srandovní zvuky (prdění). Hračka ve dvou variantách provedení. Rozměry balení (š v h): 21,5 x 27 x 3,5cm Rozměry dětské hračky (š v): 17 x 3,5cm Materiál: plast Varianty provedení: jazyk, kolíček Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tímto velkým prdícím pytlíkem s obličejem nezkazíte žádnou legraci. Je určen pro ty, kteří chtějí někoho napálit a přivodit tak zábavnou atmosféru. Prdící pytlík položíte na židli pod podušku či kamkoliv jinam a
bude čekat, až se dotyčný usadí. Je v úzkém provedení, a proto působí velmi nenápadně. Pytlík vydává mačkáním a stláčením srandovní zvuky (prdění). Hračka ve dvou variantách provedení.

Rozměry balení (š v h): 21,5 x 27 x 3,5cm
Rozměry dětské hračky (š v): 17 x 3,5cm
Materiál: plast
Varianty provedení: jazyk, kolíček

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
VK Avatar autora | 9.12.2022
Píše se 2 druhy v sáčku. Objednala jsem a v sáčku je jen jeden. Nadpis je klamající. Kdybych to věděla, neobjednala bych.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: