Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Propisky

Nejprodávanější

Rappa Sada školní Hodný Dinosaurus
Skladem (1)
Kód: DS23516944
 
70 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

7071
17071

Značky

Položek k zobrazení: 1
Rappa Sada školní Hodný Dinosaurus
70 Kč

Ano, právě koukáte na sada školní hodný dinosaurus od značky RAPPA , co jste tak dlouho hledali! Moment, v který jste ani nedoufali. Konečně, po tom všem. Takže si můžete v...

Kód: DS23516944

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii propisky teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem propisovačky trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat dětskou propisku a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu. 

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás propisovačku nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.