Ridley's Games Karetní hra Star Wars Mandalorian Vzácný náklad

Kód: DS12368246
363 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
15.12.2022
Možnosti doručení
Rozměry: 12x11,5x11 cm Věk: 8+ Materiál: plast, karton, papír

Detailní informace

Detailní popis produktu

V detailně zpracované helmě známého lovce odměn z předaleké galaxie k Vám přichází jednoduchá a rychlá karetní hra, která prověří Vaši obratnost! Kdo bude mířit stejně přesně jako proslulý Mandalorian a získá nakonec tajemného a roztomilého Grogua? Nechejte se okouzlit atraktivními ilustracemi a zažijte výpravné dobrodružství za doprovodu svých oblíbených hrdinů a předmětů ze série Star Wars!

Součástí balení je návod v anglickém jazyce.

 

Hlavní vlastnosti:

  • pro 2–6 hráčů
  • herní doba cca 10 minut
  • praktické a atraktivní balení

 

Pravidla hry:

Před začátkem hry se hráči rozdělí do týmů podle příslušnosti k Mandalorianům, či Impériu a každému z nich připadne jeden vrhací disk s významnou postavou odpovídající strany. Do prostřed stolu se poté umístí disk s Grogou a kolem něj se v dostatečné vzdálenosti rozloží 15 náhodně vybraných karet, a to lícem dolů tak, aby nebyla vidět jejich hodnota.

Hráči se poté střídají v hodech a snaží se, aby jejich disk dopadl na kartu, která odpovídá jejich příslušnosti. V případě úspěchu si hráč kartu vezme a ponechá, z vrchu zamíchaného balíčku se přitom na vzniklé prázdné místo doplní další karta.

Cílem snažení je získat karty o předem dohodnuté celkové hodnotě, do průběhu přitom mohou nepředvídatelně zasáhnout i karty speciálních akcí. Hráč, který drží karty o smluvené hodnotě, smí usilovat o vítězné získání Grogua. Pokouší se vrhat svůj disk tak, aby přistál na žetonu ve středu hrací plochy – to ovšem není vůbec snadné! Tak nechť Vás provází síla!

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro děti
#Tag: Akce
Značka: Ridley's Games

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: