Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Roletky do auta

Nejprodávanější

Roletka do auta univerzální Euro Baby 1 ks - černá
 
119 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

119120
1119120

Značky

Položek k zobrazení: 1
Roletka do auta univerzální Euro Baby 1 ks - černá
119 Kč

Už dost brouzdání po internetu, máme tu Roletka do auta univerzální Euro Baby 1 ks - černá od oblíbeného dodavatele EURO BABY. Pátrání můžete pozastavit, jednoduše zboží vložit...

Kód: DS67462249

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii rolety do auta teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem sluneční rolety trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat stínící roletky do auta a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás auto roletky nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.