Ruční odsávačka mléka Baby Ono - dle obrázku

Kód: DS10356128
515 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
11.4.2023
Možnosti doručení
Ruční odsávačka mléka ANATOMY zajišťuje vysoký komfort a efektivitu používání. Díky upravenýému sacímu výkonu vám umožní rychle a efektivně získat mateřské mléko. Její tichý režim provozu zajišťuje diskrétnost, která umožňuje odsávání mléka kdekoli. Odsávačka mléka se snadno používá, sestavuje a rozebírá a ergonomická rukojeť a speciální design jsou přizpůsobeny pro praváky i leváky. Všechny prvky odsávačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu určeného pro styk s potravinami, bez Bisfenolu A. Vlastnosti: - nastavený sací výkon umožňuje efektivní a rychlé odsávání mléka - tichý režim provozu vám umožňuje diskrétní použití - snadné použití, sestavení, rozebrání a čištění malého počtu prvků - ergonomická rukojeť a speciální design odsávačky jsou vhodné pro praváky i leváky Obsahuje: - 150 ml láhev - anatomický silikonový dudlík 0m + - Krýt - Pouzdro

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční odsávačka mléka ANATOMY zajišťuje vysoký komfort a efektivitu používání. Díky upravenýému sacímu výkonu vám umožní rychle a efektivně získat mateřské mléko. Její tichý režim provozu zajišťuje diskrétnost, která umožňuje odsávání mléka kdekoli. Odsávačka mléka se snadno používá, sestavuje a rozebírá a ergonomická rukojeť a speciální design jsou přizpůsobeny pro praváky i leváky. Všechny prvky odsávačky jsou vyrobeny ze speciálního materiálu určeného pro styk s potravinami, bez Bisfenolu A.
Vlastnosti:
- nastavený sací výkon umožňuje efektivní a rychlé odsávání mléka
- tichý režim provozu vám umožňuje diskrétní použití
- snadné použití, sestavení, rozebrání a čištění malého počtu prvků
- ergonomická rukojeť a speciální design odsávačky jsou vhodné pro praváky i leváky
Obsahuje:
- 150 ml láhev
- anatomický silikonový dudlík 0m +
- Krýt
- Pouzdro

Doplňkové parametry

Kategorie: Mraky hraček a nápadů, co teprve třídíme :)
#Tag: Akce
Země: Polsko
Zvířátko: Kráva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polská společnost Baby Ono nabízí již od roku 1990 kvalitní kojenecké zboží s nápaditým designem. Všechny výrobky jsou testovány dle přísných norem EU. Všechny produkty procházejí přísným testováním, aby se do vašich rukou a ručiček vašeho děťátka dostaly jen bezpečné a krásné věci. Mezi oblíbené výrobky Baby Ono patří odsávačky mléka, kolotoče nad postýlku a interaktivní hračky. Do sortimentu Baby Ono patří především dětské jídelní potřeby a bryndáky, dětské deky, hračky, potřeby pro maminky a ostatní kojenecké potřeby a doplňky.

Z runového svitku čerpal: David Hons