Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Sáčky na mateřské mléko

Nejprodávanější

1 položek celkem

Cena

239240
1239240

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 1
BabyOno Sáčky k uskladnění potravy s ukazatelem teploty NATURAL NURSING
239 Kč

Víme, jak těžké je sehnat sáčky k uskladnění potravy baby ono s ukazatelem teploty natural nursing a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout,...

Kód: DS25997851

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii sáčky na mateřské mléko teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem sáčku na mléko trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat zamrazovací sáčky na mateřské mléko a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás sáčky na mražení mateřského mléka nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.