Škrabka na sklokeramickou desku

Kód: DS41472230
124 Kč
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
Škrabka vyčistí nejen sklokeramickou desku, ale také pomůže odstranit zbytky etiket a lepidlo z různých předmětů. Škrábáním snadno odstraníte silně ulpívající nečistoty. Návod: Při používání by mělo být tlačítko na produktu ve střední poloze (v této poloze dojde k zajištění břitu) - pro vysunutí břitu posuňte stlačeným tlačítkem úplně nahoru, pro zajištění škrabky po ukončení používání posuňte tlačítkem úplně dolů. Před použitím vyzkoušejte škrabku na malé části povrchu a ujistěte se, že nedochází k jeho poškození. Škrabka není vhodná na všechny povrchy. Vždy používejte celou hranu břitu k odstraňování nečistot, nikdy ne jeho postranní rohy, jinak může dojít k poškození povrchu. Dbejte zvýšené opatrnosti při používání. Obsah balení: 1x škrabka na sklokeramickou desku Technická specifikace: Barva: žlutá Rozměry produktu: 10,5 x 5 x 1,5 cm K odstranění nečistot ze sklokeramické desky či jiných hladkých rovných povrchů Odstranění zbytků jídla, odolných skvrn, lepidla, vosku či samolepek Škrabka není vhodná na všechny povrchy (Před použitím vyzkoušejte škrabku na malé části povrchu a ujistěte se, že nedochází k jeho poškození) Vždy používejte celou hranu břitu k odstraňování nečistot, nikdy ne jeho postranní rohy, jinak může dojít k poškození povrchu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrabka vyčistí nejen sklokeramickou desku, ale také pomůže odstranit zbytky etiket a lepidlo z různých předmětů. Škrábáním snadno odstraníte silně ulpívající nečistoty.

Návod: Při používání by mělo být tlačítko na produktu ve střední poloze (v této poloze dojde k zajištění břitu) - pro vysunutí břitu posuňte stlačeným tlačítkem úplně nahoru, pro zajištění škrabky po ukončení používání posuňte tlačítkem úplně dolů. Před použitím vyzkoušejte škrabku na malé části povrchu a ujistěte se, že nedochází k jeho poškození. Škrabka není vhodná na všechny povrchy. Vždy používejte celou hranu břitu k odstraňování nečistot, nikdy ne jeho postranní rohy, jinak může dojít k poškození povrchu. Dbejte zvýšené opatrnosti při používání.

Obsah balení:

  • 1x škrabka na sklokeramickou desku

Technická specifikace:

  • Barva: žlutá
  • Rozměry produktu: 10,5 x 5 x 1,5 cm
  • K odstranění nečistot ze sklokeramické desky či jiných hladkých rovných povrchů
  • Odstranění zbytků jídla, odolných skvrn, lepidla, vosku či samolepek
  • Škrabka není vhodná na všechny povrchy (Před použitím vyzkoušejte škrabku na malé části povrchu a ujistěte se, že nedochází k jeho poškození)
  • Vždy používejte celou hranu břitu k odstraňování nečistot, nikdy ne jeho postranní rohy, jinak může dojít k poškození povrchu

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské doplňky
#Tag: Akce
Materiál: Keramika
Značka: Dudlu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: