Small Foot Dětský doktorský kufřík

Kód: DS94861330
1 156 Kč
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2021
Small Foot Dětský doktorský kufřík může udělat velkou radost jako dárek, který na Dudlu.cz splňuje parametry: Kvalitní, Levné, Dítě, Předškolák, Doktor, Lékař, Medic, Ošetřovatel, Záchranář, Zdravotník, Black Friday, Mezinárodní den ošetřovatelek,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Právě jste nalezli produkt s názvem: Small Foot Dětský doktorský kufřík za dobrou cenu. Udělejte dvojitou radost. Nákupem na Dudlu.cz nejen vyberete pěkný dárek pro děti, nebo dospěláky, ale také podpoříte nadaci Radost dětem, které každý rok darujeme 20 % ze zisku.

Lékaři už jsou na cestě! Mladí doktoři a doktorky se mohou s tímto dětským setem perfektně vybavit na cestu k pacientům. Kufřík obsahuje všechny důležité zdravotnické pomůcky, také vypadá pěkně – je plně dřevěný s klasickou bílo-červenou barvou. V kufříku najdete balení mastičky, láhev s tinkturou, stetoskop, injekční stříkačku, náplasti, tabletky, pinzetu, teploměr, papírový blok. Vše je samozřejmě určeno pouze pro hru a je dřevěné nebo papírové. Kufřík první pomoci pro plyšáky nebo panenky. Děti si mohou zahrát na lékaře, tato hra podporuje kreativitu a dodá dětem odvahu. Všechny doplňky se pohodlně vejdou do kufříku. Otevřete si vlastní praxi!

 

Hlavní vlastnosti

 

Dřevěný kufřík na zámky
Lahvičky léků, stetoskop, injekční stříkačka, teploměr, pinzeta
V klasické červeno-bílé barvě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: