Dudlu se omlouvá, ale do Vánoc už nové objednávky nestíháme doručit. Přejeme krásné Vánoce, šťastný nový rok a mnoho úsměvů od dětiček.

Stínítka do auta

Nejprodávanější

Stínítko DISNEY II. boční - Hannah Montana
 
197 Kč
Detail
1 položek celkem

Cena

197198
1197198

Značky

A) Barva

Položek k zobrazení: 1
Stínítko DISNEY II. boční - Hannah Montana
197 Kč

Víme, jak těžké je sehnat stínítko disney ii. boční — hannah montana a kolik toho musí ustaraný dospělák zařídit. Už si ale můžete oddychnout, protože tohle od značky DISNEY je...

Kód: DS42467329

Milé maminky a tatínkové, Dudlu popisek pro kategorii stínítka do auta teprve připravuje a budeme moc rádi, když nám napíšete na info@dudlu.cz jakýkoliv dotaz, který vás s výběrem stínítka proti slunci trápí. Vaše starosti přenechejte na nás a my velmi brzy z dotazů sestavíme podrobný návod - jak vybrat stínítka do auta pro děti a ušetříme všem maminkám a tatínků čas, který budete moci věnovat svým dětem. Děkujeme za důvěru a doufáme, že popisky produktů, které máme k dispozici, vám prozatím alespoň trochu pomohou s výběrem správného modelu.

Víte, že nákupem na Dudlu podporujete neziskovou organizaci Radost dětem, které každý rok odevzdáme 20 % z veškerého zisku? A pokud jste si u nás dětské stínítko do auta nevybrali, tak se nic neděje a budeme moc rádi, když nám vážně nemocné děti pomůžete podpořit přímo. Každá korunka se počítá a pomůže vykouzlit úsměv na tvářích dětí, které uvítají i sebemenší pomoc.